
Po 25 letech se tělo začalo pomalu stárnout. Příroda je tedy uspořádána, že po tomto věku je kolagen již slabě vyráběn, což je zodpovědné za elasticitu a pružnost kůže. A ve věku 35 let se příznaky stárnutí stávají stále patrnějšími. Existují však moderní laserové techniky, které pomáhají výrazně snížit projev změn kůže souvisejících s věkem. Omlazení obličeje pomocí laseru je schopno obnovit pokožku, hladké vrásky, posílit její tón a utáhnout ovál obličeje. Zjistíme, co to je - laserové omlazení kůže obličeje, které je takový postup vhodný a kdo není, jaké metody jsou dnes a jaké mohou být pro pacienta negativní důsledky.
Jak je obličej omlazení pomocí laseru
Existují různé laserové metody omlazení obličeje, ale všechny jsou spojeny obecným principem. Laserový paprsek přesně spadá do určitých oblastí kůže a zahřívá je. Během relace jsou odstraněny horní vrstvy epidermis. Intenzivní teplotní účinek frakčního laseru CO2 stimuluje pokožku na produkci kolagenu, vyvolává regenerační mechanismus a utáhne kůži. Výsledkem je, že po několika měsících pacient vidí, jak vypadá laserová omlazení obličeje - kvalita kůže výrazně stoupá, jeho tvář je mladší, vypadá to svěží.Jaký je laser pro omlazení
Metody omlazení laseru jsou schopny pracovat s kůží skutečné zázraky. Navíc mluvíme nejen o kůži obličeje, ale také o krku, výstřihu, zadní části rukou, záda, kůže kolem očí ,. To je to, co jsou laserová zařízení schopna:- Odstranění vrásek.
- Eliminace senilních pigmentových skvrn.
- Eliminace strie na těle.
- Odstranění vaskulárních nedostatků.
- Zúžení pórů.
- Dávat tón na kůži.
Indikace pro omlazení laseru obličeje
Indikace pro omlazení laseru jsou obvykle estetické, protože hardwarová omlazení pomocí laserového aparátu je výkonná anti-Age Technology. Mezi nimi:- Změny v dermis související s věkem.
- Vzhled vaskulárních nedostatků.
- Vlněná kůže, ztráta tónu a pružnosti.
- Nerovnoměrná pleť.
- Nudná pleť.
Kontraindikace omlazení laseru

- Onkologie.
- Období nesoucí dítě.
- Laktační období.
- Kardiovaskulární onemocnění.
- Nemoci nervového systému.
- Nemoci spojené s poruchami koagulace.
- Depresivní stavy.
- Infekce kůže.
- Herpes v aktivní fázi.
- Použití fotosenzibilizátorů.
- Tendence k tvorbě jizev.
Může omlazení laseru nepřinést výsledek?
Laserová omlazení je vědecky odůvodněná metoda a neexistují žádné případy, které nepřináší výsledek. V lidské kůži existují cílové molekuly, na nichž nutně ovlivňuje laserový paprsek (hemoglobin, melanin). A je tu kolagen, jinak by kůže jen visela. Výsledkem vlivu laseru je proto vždy stejný - v kůži úmyslně začíná bez mikrobiálního zánětu a vývoj těla je produkce nových stavebních prvků kůže (kolagenové vlákna).Populární metody omlazení laseru
Metody omlazení laseru lze rozdělit do tří hlavních skupin:- Omlazení ablace.
- Fotografie.
- Elososoolosionistion.
Funkce metod tepelného stříhání
Omlazení ablace je účinná, ale spíše agresivní metoda ovlivňování kůže. Laserový aparát CO2 zahřívá pokožku na 150 stupňů, intracelulární tekutina se rychle odpařuje a kožní buňky ve zpracované oblasti jsou spáleny. V tomto případě se proces regenerace tkáně okamžitě spustí. Tato metoda se v případě potřeby doporučuje k odstranění hlubokých jizev a vrásek, strie. Kůže se po takovém postupu uzdravuje po dlouhou dobu a bolestně se na ní objeví kůra, která pacientovi přináší nepohodlí. V nulových letech se objevil vylepšený laser CO2 - frakční, který pečlivěji zpracovává kožní oblasti.Omlazení polního laseru - Metoda jemné ablace
Frakční laser CO2 ovlivňuje pouze specifické oblasti kůže, takže účinnost metodiky zůstává vysoká, ale postup je méně bolestivý a traumatický. Tenké paprsky tvoří laserovou mřížku, na kůži zůstává zlomkový vzor, ale uzdraví se dostatečně rychle. Frakční metoda se doporučuje pro odstranění vrásek, pigmentových skvrn, zúžení pórů, zlepšení pleťové pleti, broušení laseru.Fotografie fotografií
Metody šetření omlazení laseru zahrnují fotografii, tato technika zahrnuje použití nižších teplot a delších laserových paprsků. Fotografie je doporučena od věku 25 let, umožňuje vám odstranit první vrásky, zúžit póry, utáhnout obrys obličeje, eliminovat skvrny pigmentu, dávat kůži pružnosti a čerstvý vzhled. Výsledek postupu - kůže je měkká, elastická, se dokonce přirozeným odstínem. Typy fotografií:- Hladký.
- Neodymium omlazení.
- Hromadění uhlíku.
Technika ELOS
Technologie ELOS je založena na kombinaci světelné energie a elektrického vysokofrekvenčního proudu. Klasické laserové techniky používají světelná energie, ale technologie ELOS poskytuje hlubší účinek a zároveň šetří. Výsledkem je vývoj přírodního elastinu a kolagenu v hlubokých vrstvách dermis, který je zodpovědný za mládež kůže. ELO patří k bezpečným metodám omlazení obličeje, protože účinku je dosaženo v důsledku rozdílu teploty mezi „cílem“ (melanin nebo hemoglobin) a tkáními. To znamená, že zařízení ELOS nespálí epidermis, ale intenzivně ji uzdravuje. Hluboko proniká do kůže a impuls ji minimálně zraní. Po několika postupech je pacient vyhlazený vrásky, tvář se stává mladší a tónovanější, věkové skvrny, rozšířené cévy zmizí. Doporučuje se používat zařízení ELOS při řešení estetických problémů mužů a žen ve věku 30 let.Vedlejší účinky omlazení laserové obličeje
Důsledky po omlazení laseru obličeje se mohou projevit ve formě některých vedlejších účinků:- Zčervenání kůže v místě, kde byla zpracována laserem (obvykle se objeví, pokud má pacient na obličeji mnoho cév umístěných blízko epidermis).
- Edém na obličeji (důvodem je stejné úzce umístěné plavidla, otoky obvykle trvá až 3 dny).
- Oloupání kůže (vedlejší efekt prochází po 1-3 dnech, musíte pokožku zvlhčit smetanou).
- Ztmacení ošetřené oblasti kůže (může se objevit po loupání a rychle zmizí).
- Hypersenzitivita pokožky - zvýšená reakce na sluneční světlo, dotek, změny teploty vzduchu (prochází po 7 dnech).
- Hyperpigmentace (buněčná reakce na laserový paprsek prochází po 4-5 dnech).
- Pervizice erytému (vyskytuje se u lidí trpících rosacea, probíhá za rok s náležitou péčí.
- Vzhled herpesu (objeví se, pokud je osoba náchylná k herpesu, takže lékař doporučuje před zákrokem užívat preventivní léky).
- „Mramor“ obličeje (vyskytuje se s příliš hlubokým účinkem laserového paprsku).
- Vzhled demarkační linie (když je patrná hranice mezi zpracovanou a nezpracovanou zónou, doporučuje se pro nápravu situace další broušení).
- Exacerbace vyrážek na akné (nastává v důsledku zvýšeného provozu mazových žláz, předepsaná se antibakteriální terapie).
- Vzhled keloidních jizev (objevuje se s tendencí k pacientovi k zjizvení tkání, vyžaduje prodlouženou léčbu).